Volný čas

  1. Blog »
  2. Volný čas

Primagas dává křídla horkovzdušným balónům firmy Balony.eu

15.04.2020

Kategorie: Volný čas

Zásnuby. Neopakovatelný prožitek. Adrenalinový sport. Zběsilý tlukot srdce. Oči přecházející nad monumentálním výhledem. Důkaz bezbřehé lásky, proměněný v jedinečný zážitek. To všechno je létání balónem.

Více

Úspora energií v domácnosti: ulehčete planetě i peněžence

27.01.2020

Kategorie: Volný čas

Spotřebiče, telefony, tablety, notebooky a další technologické vychytávky, neustále lačnící po energii. S technologickým vývojem za poslední roky exponenciálně vzrostla i naše spotřeba energií v domácnosti. Úměrně se spotřebou energií roste i jejich cena. Jak ji udržet na uzdě?

Více

Jak na vytápění rodinných domů? Porovnání nákladů jednotlivých variant

31.10.2019

Kategorie: Volný čas

Co vše musíte vzít v potaz pro určení ročních nákladů na vytápění a teplou vodu? Počítáte do nákladů i svůj čas? A co na to okolní životní prostředí a s tím spojené vlny dotací a regulací? Pokusíme se Vám podat pomocnou ruku při rozhodování.

Více

Nechte se inspirovat výherci naší letní grilovací soutěže!

29.07.2019

Kategorie: Volný čas

Vybrat výherce této letní “gurmánské soutěže” byl nelehký, ba přímo nebezpečný úkol. V nebezpečí se ocitla zejména naše klávesnice, kterou jsme pod přívalem slin, volně kanoucích nad vašimi příspěvky málem utopili. Prostor vyhrazený pro komentáře se prohýbal pod množstvím jídla, dorazilo více než šedesát fotografií nejrozmanitějších grilovaných dobrot.

Více