Na návštěvě u...

  1. Blog »
  2. Na návštěvě u...

Naše LPG pohání mistrovské pyroefekty!

18.10.2019

Kategorie: Na návštěvě u...

Podívaná, která vyráží dech. Příležitost jako stvořená k romantickému polibku. Zpečetění dokonalé párty. Zlatý hřeb končícího roku. Symbol naprosto strhujícího koncertu. Salva barev, úsměv, skvělá nálada, smích, tanec, sdílení prožitku s blízkými. Barvy a světla, rozlévající se po zešeřelé obloze se stávají neopakovatelným zážitkem, který do kůry našich vzpomínek vyrývá nesmazatelný nápis. To všechno v sobě zahrnuje jediné slovo - ohňostroj.

Více

Půda jako nejcennější majetek – zemědělství v době sucha

13.08.2019

Kategorie: Na návštěvě u...

V dnešní době, kdy zemědělství ohrožuje eroze půdy, klimatické změny a nízké výkupní ceny je provozování úspěšného a ekologicky šetrného zemědělského podniku téměř posláním. PRIMAGAS zajistil čistý zdroj energie (LPG) pro novou sušičku obilí v ZD Bílovec agro – jeli jsme se tedy podívat na první den ostrého provozu!

Více

Na návštěvě u Petra Frühaufa v pražírně kávy CAFFé08

04.06.2019

Kategorie: Na návštěvě u...

Vyrazit z kanceláře vlakem na sever a sledovat za oknem ubíhající zmrzlou krajinu, do které praží ostré ranní slunce, je zážitek sám o sobě, ale ačkoliv i cesta může být cíl, naše záminka pro výlet v pracovní době je velmi prozaická – zjistit, kde se praží lahodná káva, se kterou startuje v PRIMAGASu každý den.

Více

Na návštěvě u Jiřího Pačinka

01.05.2019

Kategorie: Na návštěvě u...

Vesnička Kunratice u Cvikova v podhůří Lužických hor je dnes cílem mnoha světových designérů. Filipíny, Malajsie, Japonsko, Čína, USA i zbytek Evropy obdivuje umění Jiřího Pačinka – skláře tělem i duší.

Více